Laureaci i finaliści konkursów informatycznych

Adam Czapliński

 Osiągnięcia:

Adam CzaplińskiFinał XVIII Olimpiady Informatycznej 2010/2011 : laureat III miejsca

Finał XX Olimpiady Informatycznej 2012/2013 : laureat III miejsca

Ogólnopolski otwarty konkurs programistyczny Potyczki Algorytmiczne 2012 kategoria drużyn:  II miejsce

IV Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

III Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

II Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

Zespołowe zawody w administrowaniu sieciami i systemami operacyjnymi „super@dmin”:  III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie „Net Masters Cup” :  Półfinalista

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BÓBR 2011:  wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Fall Spot 2011:  I miejsce

Marcin Gregorczyk

 Osiągnięcia:

marcin_gregorczykFinał XX Olimpiady Informatycznej 2012/2013 : finalista z wyróżnieniem

Finał XVIII Olimpiady Informatycznej 2013/2014 : finalista

Ogólnopolski otwarty konkurs programistyczny Potyczki Algorytmiczne 2012 kategoria drużyn:  II miejsce

IV Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

III Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie „Net Masters Cup”: półfinalista

Maciej Kisiel

 Osiągnięcia:

m_kisielFinał XVIII Olimpiady Informatycznej 2010/2011 : finalista

I Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

II Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  II miejsce

Międzynarodowy Konkurs dla Młodych Programistów „High School Programming League” 2011 - XVI miejsce

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny ColLSpot 2011 - III miejsce

 

 

Piotr Adamczyk

 Osiągnięcia:

piotr_adamczyk

 Festiwal Robotyki Robocom na AGH  trzecia edycja:  III miejsce w kategorii "roboty kroczące", III m. w  kategorii "freestyle"

Ogólnopolski Turniej Robotów Mobilnych „Robomaticon 2013” :  III miejsce w kategorii „freestyle”

II edycja konkursu Politechniki Wrocławskiej „Mam talent do nauki” :  III miejsce

Konstruktor robota kroczącego Miriam.

 

 

Paweł Srokosz

 Osiągnięcia:

pawel_srokosz

 II Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK! : I miejsce w finale 

 Zespołowe zawody w administrowaniu sieciami i systemami operacyjnymi „super@dmin”:  III miejsce

III Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne: VII miejsce