napis: IV liceum Olsztyn

Sukcesy informatyczne

Rok szkolny 2014/2015

VI Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

I miejsce:

Stefan Sokół

Piotr Łosiak

Patryk Brzostek

 

III zawody IT – Szkoły w programowaniu (zawody przeprowadzane zdalnie)

24 m.-Stefan Sokół

 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Najlepszy wynik w szkole - Stefan Sokół

 

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „TIK?-TAK!”

Najlepszy wynik w szkole  - Bartosz Pingot

 

VI Szkolne Zawody Programistyczne

I miejsce -Maciej Kasprzyk

II miejsce - Dariusz Stalewski

III miejsce - Kamila Kaliszewicz

Rok szkolny 2013/2014

XXI Olimpiada Informatyczna

Finalista:

Gregorczyk Marcin

Uczestnicy II etapu:

Naruniec Michał

Wołoszyn Łukasz

Roussau Arkadiusz

Jakub Daliga

V Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

I miejsce:

Dardziński Marcin

Puszcz Szymon

Kukliński Paweł

V miejsce:

Łosiak Piotr

Sokół Stefan

Górka Michał

II zawody IT – Szkoły w programowaniu

X m.

Wołoszyn Łukasz

 

III Szkolne Zawody Programistyczne

I m. klasy I

Malizjusz Anna

I m. klasy II

Dardziński Marcin

I m. klasy III

Wołoszyn Łukasz

Rok szkolny 2012/2013

XX Olimpiada Informatyczna

Laureat

Czapliński Adam

Finalista z wyróżnieniem

Gregorczyk Marcin

uczestnik II etapu

Roussau Arkadiusz

 

VII edycja Konkursu Informatycznego Bóbr

Najwyższy wynik w szkole

Gregorczyk Marcin

 

Ogólnopolski otwarty konkurs programistyczny Potyczki Algorytmiczne 2012 kategoria drużyn

II miejsce

Drużyna:

Czapliński Adam

Gregorczyk Marcin

Daliga Jakub

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie „Net Masters Cup”

Półfinaliści

Drużyna:

Palczewski jacek

Kaliszewicz Anna

Majchrzak Wiktoria

Półfinaliści

Drużyna:

Czapliński Adam

Gregorczyk Marcin

Daliga Jakub

 

IV Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

I miejsce

Adam Czapliński

Marcin Gregorczyk

Daliga Jakub

 

V

Kaliszewicz Anna

Jarosiewicz Maciej

Nowak Adrian

 

Zespołowe zawody w administrowaniu sieciami i systemami operacyjnymi „super@dmin”

III m.

Palczewski Jacek

Srokosz Paweł

Czapliński Adam

 

III Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK!

II m. Daliga Jakub

III m. Storożenko Piotr

w woj. war.-maz.w II etapie

 

Szkolne zawody programistyczne

Klasy pierwsze:

I m. Dzidziewicz Michał

Pardo Artur

Dardziński Marcin

 

Klasy drugie:

I m. Daliga jakub

II m. Wołoszyn Łukasz

Bereznowski Piotr

 

Festiwal Robotyki Robocom  na AGH – trzecia edycja

kategoria roboty kroczące

III m.

Piotr Adamczyk

kategoria freestyle

III m.

Piotr Adamczyk

 

Ogólnopolski Turniej Robotów Mobilnych „Robomaticon 2013” w kategorii „freestyle”

III m.

Piotr Adamczyk

 

II edycja konkursu Politechniki Wrocławskiej „Mam talent do nauki”

III m.

Piotr Adamczyk

Rok szkolny 2011/2012

XIX Olimpiada Informatyczna

Uczestnicy II etapu

Zakrzewski Tomasz

Czapliński Adam

Gregorczyk Marcin

Naruniec Michał

 

II Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK! - ranking szkół

III miejsce w Polsce

II Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK! - indywidualnie

 I miejsce

Srokosz Paweł

 V miejsce

Jakub Daliga

 VI miejsce

Maciej Mazan

 IX miejsce

Piotr Storożenko

 wyróżnienie

Piotr Bereznowski

VI edycja Konkursu Informatycznego Bóbr

Najwyższy wynik w szkole

Zakrzewski Tomasz

 

HotSpot’11 – ogólnopolski internetowy konkurs programistyczny -edycja letnia

 VIII miejsce 

Adam Czapliński

 

FallSpot’11 – ogólnopolski internetowy konkurs programistyczny -edycja jesienna

 VI miejsce 

Adam Czapliński

 

III Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

I miejsce

Adam Czapliński

Marcin Gregorczyk

Tomasz Zakrzewski

 IV miejsce

Naruniec Michał

Puchalski Radosław

Daliga Jakub

  

 

 

 

 

 

Korzystanie z witryny 4lo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close