Sukcesy informatyczne

dyplomhspl2miejsce

wmzzp7_m2

dyplomszkola

dzialnet2010pol

zawody1m

Rok szkolny 2014/2015

VI Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

I miejsce:

Stefan Sokół

Piotr Łosiak

Patryk Brzostek

 

III zawody IT – Szkoły w programowaniu (zawody przeprowadzane zdalnie)

24 m.-Stefan Sokół

 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Najlepszy wynik w szkole - Stefan Sokół

 

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „TIK?-TAK!”

Najlepszy wynik w szkole  - Bartosz Pingot

 

VI Szkolne Zawody Programistyczne

I miejsce -Maciej Kasprzyk

II miejsce - Dariusz Stalewski

III miejsce - Kamila Kaliszewicz

Rok szkolny 2013/2014

XXI Olimpiada Informatyczna

Finalista:

Gregorczyk Marcin

Uczestnicy II etapu:

Naruniec Michał

Wołoszyn Łukasz

Roussau Arkadiusz

Jakub Daliga

V Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

I miejsce:

Dardziński Marcin

Puszcz Szymon

Kukliński Paweł

V miejsce:

Łosiak Piotr

Sokół Stefan

Górka Michał

II zawody IT – Szkoły w programowaniu

X m.

Wołoszyn Łukasz

 

III Szkolne Zawody Programistyczne

I m. klasy I

Malizjusz Anna

I m. klasy II

Dardziński Marcin

I m. klasy III

Wołoszyn Łukasz

Rok szkolny 2012/2013

XX Olimpiada Informatyczna

Laureat

Czapliński Adam

Finalista z wyróżnieniem

Gregorczyk Marcin

uczestnik II etapu

Roussau Arkadiusz

 

VII edycja Konkursu Informatycznego Bóbr

Najwyższy wynik w szkole

Gregorczyk Marcin

 

Ogólnopolski otwarty konkurs programistyczny Potyczki Algorytmiczne 2012 kategoria drużyn

II miejsce

Drużyna:

Czapliński Adam

Gregorczyk Marcin

Daliga Jakub

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie „Net Masters Cup”

Półfinaliści

Drużyna:

Palczewski jacek

Kaliszewicz Anna

Majchrzak Wiktoria

Półfinaliści

Drużyna:

Czapliński Adam

Gregorczyk Marcin

Daliga Jakub

 

IV Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

I miejsce

Adam Czapliński

Marcin Gregorczyk

Daliga Jakub

 

V

Kaliszewicz Anna

Jarosiewicz Maciej

Nowak Adrian

 

Zespołowe zawody w administrowaniu sieciami i systemami operacyjnymi „super@dmin”

III m.

Palczewski Jacek

Srokosz Paweł

Czapliński Adam

 

III Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK!

II m. Daliga Jakub

III m. Storożenko Piotr

w woj. war.-maz.w II etapie

 

Szkolne zawody programistyczne

Klasy pierwsze:

I m. Dzidziewicz Michał

Pardo Artur

Dardziński Marcin

 

Klasy drugie:

I m. Daliga jakub

II m. Wołoszyn Łukasz

Bereznowski Piotr

 

Festiwal Robotyki Robocom  na AGH – trzecia edycja

kategoria roboty kroczące

III m.

Piotr Adamczyk

kategoria freestyle

III m.

Piotr Adamczyk

 

Ogólnopolski Turniej Robotów Mobilnych „Robomaticon 2013” w kategorii „freestyle”

III m.

Piotr Adamczyk

 

II edycja konkursu Politechniki Wrocławskiej „Mam talent do nauki”

III m.

Piotr Adamczyk

Rok szkolny 2011/2012

XIX Olimpiada Informatyczna

Uczestnicy II etapu

Zakrzewski Tomasz

Czapliński Adam

Gregorczyk Marcin

Naruniec Michał

 

II Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK! - ranking szkół

III miejsce w Polsce

II Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK! - indywidualnie

 I miejsce

Srokosz Paweł

 V miejsce

Jakub Daliga

 VI miejsce

Maciej Mazan

 IX miejsce

Piotr Storożenko

 wyróżnienie

Piotr Bereznowski

VI edycja Konkursu Informatycznego Bóbr

Najwyższy wynik w szkole

Zakrzewski Tomasz

 

HotSpot’11 – ogólnopolski internetowy konkurs programistyczny -edycja letnia

 VIII miejsce 

Adam Czapliński

 

FallSpot’11 – ogólnopolski internetowy konkurs programistyczny -edycja jesienna

 VI miejsce 

Adam Czapliński

 

III Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

I miejsce

Adam Czapliński

Marcin Gregorczyk

Tomasz Zakrzewski

 IV miejsce

Naruniec Michał

Puchalski Radosław

Daliga Jakub