napis: IV liceum Olsztyn

Laureaci i finaliści konkursów informatycznych

Adam Czapliński

 Osiągnięcia:

Adam CzaplińskiFinał XVIII Olimpiady Informatycznej 2010/2011 : laureat III miejsca

Finał XX Olimpiady Informatycznej 2012/2013 : laureat III miejsca

Ogólnopolski otwarty konkurs programistyczny Potyczki Algorytmiczne 2012 kategoria drużyn:  II miejsce

IV Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

III Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

II Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

Zespołowe zawody w administrowaniu sieciami i systemami operacyjnymi „super@dmin”:  III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie „Net Masters Cup” :  Półfinalista

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BÓBR 2011:  wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Fall Spot 2011:  I miejsce

Marcin Gregorczyk

 Osiągnięcia:

marcin_gregorczykFinał XX Olimpiady Informatycznej 2012/2013 : finalista z wyróżnieniem

Finał XVIII Olimpiady Informatycznej 2013/2014 : finalista

Ogólnopolski otwarty konkurs programistyczny Potyczki Algorytmiczne 2012 kategoria drużyn:  II miejsce

IV Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

III Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie „Net Masters Cup”: półfinalista

Maciej Kisiel

 Osiągnięcia:

m_kisielFinał XVIII Olimpiady Informatycznej 2010/2011 : finalista

I Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  I miejsce

II Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne:  II miejsce

Międzynarodowy Konkurs dla Młodych Programistów „High School Programming League” 2011 - XVI miejsce

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny ColLSpot 2011 - III miejsce

 

 

Piotr Adamczyk

 Osiągnięcia:

piotr_adamczyk

 Festiwal Robotyki Robocom na AGH  trzecia edycja:  III miejsce w kategorii "roboty kroczące", III m. w  kategorii "freestyle"

Ogólnopolski Turniej Robotów Mobilnych „Robomaticon 2013” :  III miejsce w kategorii „freestyle”

II edycja konkursu Politechniki Wrocławskiej „Mam talent do nauki” :  III miejsce

Konstruktor robota kroczącego Miriam.

 

 

Paweł Srokosz

 Osiągnięcia:

pawel_srokosz

 II Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK! : I miejsce w finale 

 Zespołowe zawody w administrowaniu sieciami i systemami operacyjnymi „super@dmin”:  III miejsce

III Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne: VII miejsce

 

 

Korzystanie z witryny 4lo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close