napis: IV liceum Olsztyn
Aktualności
26 czerwca 2019

Wymiana młodzieżowa Olsztyn – Offenburg 2018/2019

W czwartek, 6.06.2019 pożegnaliśmy grupę młodzieży niemieckiej z Offenburga, która gościła przez 8 dni w naszych domach i szkole wraz z opiekunami. Uczniowie brali aktywny udział w naszym bogatym programie, zwiedzając Wilczy Szaniec, Gdańsk, Olsztynek oraz Olsztyn. Nie zabrakło również momentów zadumy i refleksji (muzeum Stalagu w Olsztynku, Stutthof). Pozostało wiele wspomnień i przeżyć, a mamy nadzieję, że również przyjaźni, o czym świadczyło wzajemne pożegnanie na dworcu, pełne uśmiechów, uścisków, przybijania „piątek” oraz łez wzruszenia.

Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i serce rodzicom oraz naszym uczniom!

W przyszłym roku zapraszamy na 22 edycję naszej wymiany, która rozpocznie się w kwietniu wyjazdem naszych uczniów do Offenburga.

Zespół germanistów IV LO

Skip to content

Korzystanie z witryny 4lo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close