napis: IV liceum Olsztyn
Aktualności
11 września 2016

OBO po raz drugi – zaczynamy głosowanie!

BUDOWA BOISK DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ / BADMINTONA / BOULE

W ubiegłym roku w ramach III edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego nasza szkoła wystartowała z projektem budowy siłowni zewnętrznej. Dzięki Waszemu wparciu SIŁOWNIA już JEST.

W tym roku złożyliśmy kolejny projekt  na BUDOWĘ BOISK DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ / BADMINTONA / BOULE na terenie ZSO2  w kategorii projekty osiedlowe –osiedle KORMORAN – nr 4

Celem projektu jest stworzenie bazy sportowej dla rekreacyjnego uprawiania plażowej piłki siatkowej, badmintona, czy boule w okresie wiosenno-letnim oraz zapewnienie alternatywnych form spędzania wolnego między innymi dla uczniów naszej szkoły.

Przypominamy zasady głosowania:  

Olsztynianie, którzy ukończyli 15. rok życia mogą poprzeć po jednym osiedlowym i zintegrowanym projekcie.  Głosy oddawać można papierowo (specjalne karty do głosowania) lub elektronicznie na stronie http://www.glosujobo.olsztyn.eu Niezbędna jest autoryzacja oddanego głosu przez telefon (sms) lub pocztą e-mail.

Poniżej podajemy bezpośredni link do naszego projektu:

http://www.konsultacje.olsztyn.eu/budzet/obo-2016-glosowanie-na-projekty-osiedlowe#/list/2988

Głosowanie trwa do niedzieli 18-ego września 2016 r.!

DZIĘKUJEMY I liczymy na Wasze wsparcie.

Skip to content

Korzystanie z witryny 4lo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close