Warning: Use of undefined constant nav - assumed 'nav' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/4lo/public_html/liceum/wp-content/themes/wersja3php/single.php on line 53
napis: IV liceum Olsztyn

test

Aktualności
23 maja 2016

Dzień otwarty IV LO- podsumowanie

W ten piątek (20 maja) odbył się Dzień Otwarty naszego liceum. Goście mieli okazję obejrzeć naszą szkołę, odwiedzić stoiska profili klas oraz wysłuchać koncertu przygotowanego przez uczniów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się w takim samym gronie :). Ogromne podziękowania kierujemy także w stronę wszystkich zaangażowanych w organizację wydarzenia uczniów oraz nauczycieli.

Zapraszamy także do obejrzenia krótkiej video relacji.

Korzystanie z witryny 4lo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close